Woensdrechtse Wielerzomer 2021


KLIK HIER:

Stand wielerzomer na Ossendrecht.pdf

Programma 2021 Woensdrechtse Wielerzomer Klassement.pdf

Stichting Vrienden van de koers werkt samen met de Wielercomitées van Huijbergen en Hoogerheide. In 2020 werden er in de moeilijke coronatijd 5 wedstrijden georganiseerd in de dorpen Putte, Huijbergen, Ossendrecht, Woensdrecht en Hoogerheide. Wegens het succes van deze wedstrijden hebben we besloten om ook in 2021 deze wedstrijdenreeks weer op de kalender te zetten, uitgebreid met Het Woensdrechts Kampioenschap voor niet-licentiehouders, het Wielerweekend Calfven en zelfs de aankomst van de Binck Bank Tour op 1 september.

Kampioenschap van Woensdrecht in Huijbergen

Zaterdag 21 augustus


Kampioenschap voor niet-KNWU licentiehouders, 40- en 40+ categorie. Zowel dames als heren.


3e etappe BeneluxTour


Essen-Hoogerheide


INFO KLIK HIER

Ronde van Woensdrecht

Zaterdag 4 september


Start/Finish: Dorpstraat (Café ‘t Hoefijzer)

Parcours: Dorpstraat à ra. Rijzendeweg à ra. Bossestraat à ra. Nederheide à ra. Dorpstraat

Afstand Parcours: 2500m

Permanence: Café ‘t Hoefijzer

Juniorenkoers is geannuleerd

15:30: Nieuwelingen, 40km (16 rondes)

17:00: Elite/Beloftenm, 80km (32 rondes)

Ronde van Ossendrecht

Zaterdag 11 september


Start/Finish: Middelstraat

Parcours: Middelstraat à ra. Laagstraat à ra. Koeleweg à rd. Middelstraat.

Afstand Parcours: 2100 meter

Permanence: Oprit woonhuis aan het Hageland  

14.00: Nieuwelingen (19 rondes)

15.15: Junioren, 60km (28 rondes)

17.00: Elite/Beloften, 80km (38 rondes)

Wielerweekend van Calfven

Zaterdag 25 september



Zaterdag 25 september

TMZ-wedstrijden en Dikke Banden Races

Start/finish:                       Trambaan

Parcours:                            Trambaan, ra Bergstraat, ra Calfven, ra Trambaan

Afstand Parcours:            1300 meter

Permanence:                    De Remise

12.30:    S/P 30 km (23 rondes)

13.30:    D-categorie 45 km (35 rondes)

15.00:    Amateurs 60 km (46 rondes)

16.30:    Dikke Banden Races (7/8 jaar, 9/10 jaar, 11/12 jaar)

Meer informatie via sbwo@gmail.com of op gpadrievanderpoel.nl, tmzzeeland.nl en klaarvoordestart.org




Ronde van Putte

Zaterdag 25 september



Start/Finish: Koppelstraat t.h.v. V.V. De Grenswachters

Parcours: Koppelstraat à la. Koppelstraat à la. Postbaan à la. Herenbaan à la. Koppelstraat.

Afstand Parcours: 1800m

Permanence: tent V.V. De Grenswachters

14.00: Nieuwelingen, 40km (22 rondes)

15.15: Junioren, 60km (33 rondes)

17.00: Elite/Beloften , 80km (44 rondes)

Wielerweekend van Calfven

Zondag 26 september



Zondag 26 september

KNWU jeugdwedstrijden en ID renners

Start/finish:                       Trambaan

Parcours:                            Trambaan, ra Bergstraat, ra Calfven, ra Trambaan

Afstand Parcours:            1300 meter

Permanence:                    De Remise

11.00:    Categorie 1

11.15:    Categorie 2

11.30:    Categorie 3

11.55:    Categorie 4

12.45:    ID renners

14.00:    Categorie 5

14.45:    Categorie 6

15.35:    Categorie 7

Meer informatie via sbwo@gmail.com of op knwu.nl

Ronde van Hoogerheide

Zaterdag 3 oktober


Start/Finish: Scheldeweg

Parcours: Scheldeweg-Nieuweweg-Onderstal

Permanence: hoek Onderstal-Scheldeweg

14.00: Nieuwelingen

15.15: Junioren, 60km

17.00: Elite/Beloften, 80km

Ronde van Huijbergen (finale)

Zondag 10 oktober


Start/Finish: Dorpstraat t.h.v. Restaurant Fleurian    

Parcours: Dorpsstraat à la. Boomstraat à la. Bakkerstraat à la. Staartsestraat à rd. Dorpsstraat

Afstand Parcours: 2500m

Permanence: De Kloek

11.00: Nieuwelingen, 40km ( 16 rondes)

12.15: Junioren, 60km (24 rondes)

14.15: Elite/Beloften, 80km (32 rondes)